Hamburger
  

العربية / English

مراقبت از خود

10 مزیت روغن نارگیل برای سلامتی

به علت مزایای روغن نارگیل برای سلامتی، از جمله خواص ضد میکروبی و آنتی‌اکسیدانی، بهبود سلامت پوست و دهان و پتانسیل کاهش وزن به طور شگفت‌انگیزی بین مردم محبوب است.

سیب‌زمینی بنفش و خواص آن

سیب‌زمینی‌های بنفش جواهر خانواده سیب‌زمینی‌ها هستند.

شی باتر چیست؟

فواید پوستی شی باتر که ارزش دانستن دارد

اگر تا به حال از میان همه قفسه‌های مرطوب کننده‌های پوست در فروشگاه رد شده باشید، به احتمال زیاد حداقل با اسم شی­باتر آشنا هستید. شی­باتر به لیست مواد تشکیل‌دهنده برخی از غنی‌ترین، آزمایش‌شده‌ترین و واقعی‌ترین کرم‌های صورت راه یافته است؛ اما شی­باتر دقیقاً در مراقبت از پوست شما چه می‌کند؟

کندر و خواص آن

کندر از رزین درخت Boswellia ساخته می‌شود. این درخت معمولاً در مناطق خشک و کوهستانی هند، آفریقا و خاورمیانه می‌روید. کندر بوی چوبی و تند دارد که قابل استنشاق است، می‌توان به عنوان مکمل مصرف کرد و همچنین از طریق پوست جذب می‌شود.

فواید برتر گل ماهور برای پوست، مو و سلامتی

گل ماهور در سراسر جهان برای پوست، مو و سلامت بدن استفاده می‌شود. این گیاه به قدری سرشار از فواید است که وقتی شروع به استفاده از آن کنید، دیگر راه برگشتی وجود ندارد. در این لیست، ما در مورد فواید مختلف گل ماهور برای پوست، مو و سلامتی صحبت خواهیم کرد.

خواص یاسمن برای پوست و مو

ضدعفونی‌کننده طبیعی

اولین مزیت روغن یاسمن این است که می‌تواند به عنوان یک ضدعفونی‌کننده شگفت‌انگیز عمل کند زیرا دارای خواص ضدعفونی‌کننده طبیعی فراوانی است. اجزای اصلی آن باکتری‌ها و قارچ‌ها را از بین می‌برند و مهار می‌کنند. عصاره یاسمن می‌تواند بهبود زخم‌ها را تسریع کند و احتمال عفونت را کاهش دهد.

عناوین مرتبط:

 

# موی آسیب دیده # شوره سر # آفتاب # خواب # خشکی مو # حساسیت # جوش # سلامت # بدن # پوست معمولی # پوست چرب # پوست خشک # آرامش # سرطان